Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach

42-270, Kłomnice

ul. Szkolna 1

tel. 34 328 10 38

zs_klomnice@o2.pl

Adres

42-270, Kłomnice


ul. Szkolna 1


tel. 34 328 10 38


zs_klomnice@o2.pl


Sukcesy klasy I b w bieżącym roku szkolnym.

Recytatorskie sukcesy

Uczniowie z klasy I „b” zainteresowali się twórczością patriotyczną, szacunkiem i miłością do Ojczyzny w celu uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas przygotowań do konkursów rozwijali swą wrażliwość, uzdolnienia recytatorskie oraz propagowali  kulturę żywego słowa uczestnicząc w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Opowiem Ci o mojej ojczyźnie”.

 

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:

Milena Bąk, Urszula Kłak, Adam Wochal.

I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena,

a II miejsce zdobyła uczennica Kłak Urszula.

 

Bardzo chętnie uczestniczyli również w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Dla Niepodległej”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Urszula Kłak, Adam Wochal.

I miejsce zdobyła uczennica Kłak Urszula.

 

Sukcesy plastyczne i techniczne

Uczniowie z klasy I „b”  rozwijali oraz wzbogacali umiejętności twórcze poprzez działania plastyczne wykonując prace przestrzenne i płaskie, wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne. Bardzo chętnie prezentowali swój talent i uzdolnienia artystyczne uczestnicząc w Powiatowym Konkursie Fizycznym „Kosmiczna bombka”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:

Milena Bąk, Lena Cubała, Maciej Kiełkowicz.

I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena.

Uczestniczyli również w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa inspirowana dziełami mistrza Fabergue”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: 

Lena Cubała, Aleksander Gała, Michał Gągała, Maciej Kiełkowicz, Bartosz Lara, Oliwia Rogozińska,  Adam Wochal.

I miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Aleksander Gała,                                a II miejsce zdobyli uczniowie:  Michał Gągała, Adam Wochal.

 

Uczestniczyli też w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja Bożonarodzeniowa choinka”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Lena Dąbrowska, Michał Gągała, Maciej Kiełkowicz, Urszula Kłak, Oliwia Rogozińska, Stanisław Szymonik.

I miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Michał Gągała oraz uczennica Urszula Kłak, III miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Lena Dąbrowska, a wyróżnienie w tym konkursie zdobyły uczennice: Milena Bąk, Oliwia Rogozińska oraz zdobyli uczniowie  Maciej Kiełkowicz i Stanisław Szymonik

W Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na kartkę świąteczną uczestniczyła uczennica Milena Bąk, która zdobyła I miejsce w tym konkursie.

 

Jak również uczestniczyli w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pomaganie jest dziecinnie proste”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Urszula Kłak.

I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena.

 

Swoje sukcesy zdobywali również na szczebli szkolnym uczestnicząc:

 W Szkolnym Konkursie Plastycznym „ Kotylion Niepodległościowy”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:

Milena Bąk, Lena Cubała, Aleksander Gała, Michał Gągała, Urszula Kłak, Bartosz Lara, Stanisław Szymonik

I miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Stanisław Szymonik,

 III miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Wiktor Drozdowski,

 a wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica: Milena Bąk, oraz zdobył uczeń Aleksander Gała.

 

Oraz  w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Niepodległość oczami dziecka”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:

Natalia Aniśko, Milena Bąk, Lena Cubała, Lena Dąbrowska, Aleksander Gała, Michał Gągała, Dominika Grzywacz, Urszula Kłak, Bartosz Lara, Stanisław Szymonik.

I miejsca w tym konkursie zdobyła uczennica Milena Bąk,

III miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Bartosz Lara,

a wyróżnienie w tym konkursie zdobyli uczniowie:

Stanisław Szymonik, Gała Aleksander