Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach

42-270, Kłomnice

ul. Szkolna 1

tel. 34 328 10 38

zs_klomnice@o2.pl

Adres

42-270, Kłomnice


ul. Szkolna 1


tel. 34 328 10 38


zs_klomnice@o2.pl


Lista zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

Lista zajęć pozalekcyjnych

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia pozalekcyjne

Termin

Uczestnicy

  1.  

Bartnik Henryka

Projekt "Poczytajmy razem"

Poniedziałek  11:45

Kl. I b

Zajęcia dodatkowe z edukacji wczesnoszkolnej

Czwartek 11:45

Kl. I b (zainteresowani uczniowie)

 

 

 

  1.  

Borkowska Marzanna

Koło przyrodnicze

Środa 12:45

Kl. V a

Koło przyrodnicze

Czwartek 11:45

Kl. V b

 

 

 

  1.  

Borowiecka Agnieszka

Projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

Wtorek 8:00

Kl. III b

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 12:45

Kl. IV a, IV b

Koło matematyczne

Czwartek 13:40

Kl. V a, V b

  1.  

Cieśla Katarzyna

ZHP - zbiórki zuchowe

7 GZ "Roztańczone świetliki"

Środa 13:00

Kl. 0 a, 0 b, I a, I b, II a, II b

 

 

 

  1.  

Czerwińska Drab Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Piątek 13:40

Kl. III a (zainteresowani uczniowie)

Koło matematyczne

Piątek 12:45

Kl. IV a, IV b

 

 

 

  1.  

Deszcz Joanna

 

 

Zajęcia wyrównawcze - projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

 

Wtorek 11:45

Kl. III (zainteresowani uczniowie)

  1.  

Fertacz Bekus Agnieszka

SKS

Poniedziałek 14:25

Kl. IV - VI

SKS

Wtorek 13:30

Kl. IV - VI

 

 

 

  1.  

Jabłoński Krzysztof

Warcaby

Środa 12:45

Zainteresowani uczniowie

Sekcja gitarowa

Piątek 14:30

Zainteresowani uczniowie

 

 

 

  1.  

Kaczorowska Jadwiga

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego

Środa 12:45

Kl. IV b (zainteresowani uczniowie)

 

 

 

  1.  

Kloczkowska Agnieszka

Zajęcia dla klasy IV (koło)

Poniedziałek 13:40

Zainteresowani uczniowie

Zajęcia dla klasy V (koło)

Środa 13:40

Zainteresowani uczniowie

 

 

 

  1.  

Michoń Agnieszka

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Wtorek 8:00

Kl. VIII

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Poniedziałek 13:40

Kl. V a

 

 

 

  1.  

Owczarek Robert

Zajęcia strzeleckie

Wtorek 13:40

Kl. VII - VIII

 

 

 

  1.  

Pluta Sławomir

 

 

Zajęcia wyrównawcze - Projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

Poniedziałek 11:45

Kl. II a

 

 

 

  1.  

Prokop Aneta

Koło j. angielskiego - Projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

Wtorek 13:40

Kl. IV a (zainteresowani uczniowie)

 

 

 

  1.  

Raźniak Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z fizyki

Poniedziałek 14:25

Zainteresowani uczniowie

Koło turystyczne

 

Zainteresowani uczniowie

  1.  

Stępień Barbara

 

 

Zajęcia wyrównawcze - Projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

Wtorki 11:45

Kl. II b

 

 

 

  1.  

Suliga Joanna

 

 

Zajęcia z j. angielskiego - Projekt "Podstawowa sprawa wiedza"

Środa 14:30

Kl. VII

  1.  

Ślęzak Jarosław

SKS chłopcy

Środa 14:30

Szkoła Podstawowa

SKS chłopcy

Czwartek 14:30

Gimnazjum + SP

 

 

 

  1.  

Twardoch Elżbieta

Chór młodszy "Wesoła Pięciolinia"

Poniedziałek 12:30

Kl. 0 - III

Chór starszy - zespół "Wesoła Pięciolinia" oraz soliści

Środa 12:30

Kl. IV - VI

 

 

 

  1.  

Wołek Mariola

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

Wtorek 8:00

Kl. III a, b Gimnazjum

 

 

 

  1.  

Wójcik Marta

Koło plastyczno - fotograficzne

Wtorek 14:30 lub Piątek 12:45

Zainteresowani uczniowie

 

 

 

  1.  

Wyrwał Beata

Projekt "Poczytajmy razem"

Poniedziałek 12:45

Kl. I b