Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach

42-270, Kłomnice

ul. Szkolna 1

tel. 34 328 10 38

zs_klomnice@o2.pl

Adres

42-270, Kłomnice


ul. Szkolna 1


tel. 34 328 10 38


zs_klomnice@o2.pl


Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Udział uczniów w spotkaniu Samorządów Uczniowskich

Dnia 15.05.2019r. uczniowie naszej szkoły razem z opiekunami SU-p.Jadwigą Kaczorowska i p. Mariolą Wołek uczestniczyli w konferencji pt. "Samorząd Uczniowski a wychowanie dzieci ku wartościom", która odbyła się w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie. Podczas spotkania przedstawiciele czterech szkół zaprezentowali działania samorządów w swoich placówkach.

Czytaj więcej o:

Ogłoszenie

14 maja 2019 r. odbył się apel dotyczący tragicznych wydarzeń w warszawskiej szkole podstawowej podczas którego uczciliśmy minutą ciszy śmierć ucznia i zwróciliśmy uwagę na znaczenie przestrzegania procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.

Czytaj więcej o:

Ogłoszenie dla rodziców

Zapraszamy rodziców na spotkanie w dniu 22 maja 2019 r. o godz. 19.00  podczas którego zostaną Państwu przekazane procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie szkoły.

Czytaj więcej o:

Procedury bezpieczeństwa na terenie szkoły

Infofmujemy że dokument "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" stanowi kompedium wiedzy oraz zbiór rekomendacji dotyczacych działań profilaktycznych zwiazanych z ryzykiem wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa w szkole wraz ze wskazaniem przepisów i odpowiedzialności, znajduje się pod adresem  https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/

 

Czytaj więcej o: