Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach

42-270, Kłomnice

ul. Szkolna 1

tel. 34 328 10 38

zs_klomnice@o2.pl

Adres

42-270, Kłomnice


ul. Szkolna 1


tel. 34 328 10 38


zs_klomnice@o2.pl


Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 i 3 Szkół Podstawowych

Dnia 22 maja w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 i 3 Szkół Podstawowych ENGLISH IS FUN.
Wyniki:
I miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie: Emilia Musielińska, Oskar Motyl i Kacper Podolski

II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Garnku:  Maja Tomaszewska, Karolina Mackiewicz i Norbert Wiewiórowski

III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skrzydlowie: Marta Lenart, Oliwia Kubik i Karol Nowakowski

 

Na początku  konkursu uczniowie pisali test składający się z szesnastu różnorodnych zadań w języku angielskim. Następnie trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą poprzez zabawę i różne ciekawe zadania. Uczniowie klas II i III szkół podstawowych reprezentowali wyrównany poziom wiedzy i umiejętności językowych. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kłomnicach i pani Agnieszce Kloczkowskiej za pomoc w organizacji konkursu. Nagrody ufundowały wydawnictwa Oxford University Press  i Macmillan, Szkoła Językowa Pear Tree oraz sklep ,,Evita''. Dziękujemy również nauczycielom języka angielskiego za przygotowanie uczniów i pracę w komisji konkursowej.

Konkurs przygotowały: p. Małgorzata Zięba i p. Aneta Prokop

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Czytaj więcej o:

Marsz dla Hospicjum w Częstochowie

Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego  w Skrzydlowie zaprasza 31 maja 2019r. o godz.17.00 na bieg, marsz charytatywny na rzecz Hospicjum dla dzieci w Częstochowie.

Czytaj więcej o:

Międzyszkolna Dyskoteka

W dniu 22 maja 2019r. Samorząd Uczniowski zorganizował MIĘDZYSZKOLNĄ DYSKOTEKĘ. Zostali na nią zaproszeni uczniowie z sąsiednich szkół. Wszyscy bawili się świetnie. Mieli okazję nie tylko potańczyć,ale także porozmawiać i zawrzeć nowe znajomości. W zorganizowaniu imprezy pomogli również rodzice, którzy przygotowali pyszne hod-dogi, zapiekanki i ciasta, a  w sklepiku uczniowskim można było kupić napoje i słodycze.

Czytaj więcej o: